Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fiberanslutning till VafabMiljös anläggningar
Referensnummer: 2021/0057-VKF
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72400000 Internettjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Fiberanslutning, fjärrväg till Vafabmiljös återbruk Frister under anbudstiden Sista anbudsdag: 2021-04-16 23:59 Sista dag för att ställa frågor: 2021-04-07
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45231600 Anläggningsarbete för kommunikationsledningar, 45232332 Arbeten som rör telekommunikationer, 45314000 Installation av telekommunikationsutrustning, 45314310 Kabelläggning, 45314320 Installation av datakablar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Fiberanslutning, fjärrväg till Vafabmiljös återbruk Frister under anbudstiden Sista anbudsdag: 2021-04-16 23:59Sista dag för att ställa frågor: 2021-04-07