133547-2025 - Resultat
Sverige – Bedömningstjänster vid rekrytering – Upphandling urvalstester rekryteringsprocessen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling urvalstester rekryteringsprocessen
BeskrivningUpphandling av urvalstester vid rekrytering
Intern identifierare2024-12330
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000