133588-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Brandfordon – Släckfordon Räddningstjänsten Motala-Vadstena
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSläckfordon Räddningstjänsten Motala-Vadstena
BeskrivningKöp av et styck släckfordon till Räddningstjänsten Motala-Vadstena.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBasbil Räddningstjänsten Motala-Vadstena
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96108:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon