133678-2022 - ÄndringSverige-Karlstad: Tjänster tillhandahållna av företags-, yrkes- eller specialistorganisationer
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Innovation Räddningstjänst -
Referensnummer: 22/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98110000 Tjänster tillhandahållna av företags-, yrkes- eller specialistorganisationer
II.1.4.
Kort beskrivning
MSB upphandlar tjänst för att driva innovationsnätverk inom räddningstjänst