Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Parkeringsövervakning 2021
Referensnummer: UH-2021-33
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar Parkeringsövervakning som tjänst avseende såväl allmän platsmark, kvartersmark, flyttning samt förvaring av fordon och skrotbilshantering.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 20 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen