See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggprojektledare vid totalrenovering av Centrumhuset
Beskrivning: Upphandlingen avser byggprojektledare vid totalrenovering av Centrumhuset i Hallsbergs tätort. Entreprenaden avser en totalentreprenad och är upphandlad som en samverkans entreprenad.
Föregående meddelande: 010608-2023
Intern identifierare: 23/UH/18
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster, 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning, 71540000 Byggteknisk ledning, 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Byggprojektledare Centrumhuset