133743-2025 - Resultat
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Lås och låstjänster 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLås och låstjänster 2025
BeskrivningMalmö universitet avser att teckna avtal med en (1) leverantör av lås och låstjänster.
Intern identifierareMAU 2024/3266
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000