2. Förfarande
Förfarande
Titel: Västfastigheter - Ramavtal Rådgivning och utveckling inom fastighetsutveckling
Beskrivning: Västfastigheter söker att genom denna Upphandling upphandla konsulter med expertis inom strategisk rådgivning för markåtkomst med fokus på kollektivtrafikfastigheter.
Intern identifierare: SFSS 2024-01130
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 70122000 Försäljning eller köp av mark, 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning, 71351500 Markundersökningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000