133809-2020 - ÄndringSverige-Trollhättan: Städning av byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trappstäd - AB Eidar Trollhättans Bostadsbolag
Referensnummer: 19/90
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911200 Städning av byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenören åtar sig Trappstäd