133823-2022 - Konkurrensutsättning
See the notice on TED website
Sverige-Stockholm: Undersöknings- och säkerhetstjänster
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevaknings- larm- och larmcentralsavtal 2022
Referensnummer
: 2021-00310
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms
: 80 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar
:
nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
,
79710000 Säkerhetstjänster
79711000 Larmövervakningstjänster
79714000 Övervakningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen