2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tankbil
Beskrivning: Uppdraget avser en tankbil med vattenvolym på ca 12-13 000 liter samt en option på ytterligare en tankbil
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 34133110 Tankbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001