133976-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnadsinstallationsarbeten – VF- Låssmedstjänster och produkter omr Göteborg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelVF- Låssmedstjänster och produkter omr Göteborg
BeskrivningFörvaltningen fastighet, stöd och service (Västfastigheter) upphandlar ett ramavtal avsett för låssmed, tjänster och material, installation och service, för entreprenad och drift. Denna upphandling avser geografiska området Göteborg
Intern identifierareSFSS 2025-01387
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 44520000 Lås, nycklar och gångjärn, 44521100 Lås, 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000