134001-2020 - ResultatSverige-Jönköping: Urologisk vård
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Urologimottagning
Referensnummer: RJL 2019/2922
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85121292 Urologisk vård
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser bedrivande av privat mottagning inom Jönköpings län för urologpatienter. I uppdraget ingår bl.a. att utföra bedömningsbesök av patienter med urologiska problem samt polikliniska urologiska operationer utan narkos.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen