134097-2023 - ResultatSverige-Solna: Städning och renhållning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster LVM-hem Hornö 2023
Referensnummer: 2.2-1263-2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Städtjänster på veckobasis SiS hem Hornö
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
1 gång / vecka på en yta om ca 1 011 kvm fördelat på ett flertal byggnader