2. Förfarande
Förfarande
Titel: Liquid chromatography - high resolution mass spectrometry
Beskrivning: Stockholm University is procuring two identical HPLC-HRMS systems.
Intern identifierare: SU-432-0148-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Liquid chromatography - high resolution mass spectrometry