134220-2018 - ÄndringSverige-Malmö: Anläggningsarbeten för flerfamiljshus
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ladan 1
Referensnummer: 18/48
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45211000 Anläggningsarbeten för flerfamiljshus
II.1.4.
Kort beskrivning
Nybyggnation av flerbostadshus i Malmö