2. Förfarande
Förfarande
Titel: Debiteringssystem
Beskrivning: Målsättningen är att denna upphandling ska förse Beställaren med ett Debiteringssystem som uppnår efterfrågad funktionalitet. Den efterfrågade funktionaliteten är en lösning som möter kundernas nuvarande och framtida behov, underlättar intern administration samt kan förändras och integreras i takt med den IT-/digitaliseringsresa Beställaren står inför.
Föregående meddelande: 2477-2023
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86767:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48445000 Programvara för kundhantering, 48810000 Informationssystem, 72212445 Programvaruutvecklingstjänster för kundhantering