134321-2021 - ÄndringSverige-Vänersborg: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-Tjänst Teleoperatörstjänster
Referensnummer: RS 2019-07268
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser teleoperatörstjänster som innefattar fast, mobilt och övriga tjänster inom området.