134396-2021 - ÄndringSverige-ÖREBRO: Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Städ och grönyteskötsel - friluftslivsområden Örebro kommun
Referensnummer: Ks 218/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Drift och skötsel av bland annat leder, badplats, byggnader, grönytor och hundrastplatser inom friluftslivsområden i Örebro kommun.