134424-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse skoltjänster – Hockeyprofil högstadiet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHockeyprofil högstadiet
BeskrivningUpphandling avser Tjänst inom grundskolans profil - ishockey för beställning och leverans under avtalsperioden.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80410000 Diverse skoltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111394:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning