See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av försäkringar 2025
Beskrivning: Upphandling av försäkringar för AB Bostaden i Umeå. Anbud bör vara delbart och kan lämnas i vart och ett av följande fem delar: 1. Fastighetsförsäkring 2. Företagsförsäkring 3. VD- & Styrelseansvarsförsäkring 4. Tjänstereseförsäkring 5. Motorfordonsförsäkring
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fastighetsförsäkring
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118586:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Företagsförsäkring
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118586:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: VD- & Styrelseansvarsförsäkring
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118586:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Tjänstereseförsäkring
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118586:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Motorfordonsförsäkring
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118586:Lot:5