134514-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagshälsovård – Företagshälsovård
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFöretagshälsovård
BeskrivningFinspångs kommun bjuder härmed in till anbudsgivning i offentlig upphandling avseende ramavtal för löpande företagshälsovårdstjänster. Kommunen har för avsikt att teckna ramavtal med en (1) leverantör där samtliga villkor för avrop är fastställda. Anbud ska lämnas i enlighet med förfrågningsunderlaget.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenUpphandling avseende ramavtal för företagshälsovård för Finspångs kommun samt de kommunala bolagen.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114530:Lot:1