2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cateringtjänster 2024
Beskrivning: Cateringtjänster för Linnéuniversitetet i Växjö och Kalmar
Intern identifierare: LNU-2024/570
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Cateringtjänster 2024 Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Optioner:
Beskrivning av alternativen: .
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Växjö
Beskrivning: .
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde Kalmar