2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sakkunniga för kommunala revisorer
Beskrivning: Västerviks kommun, genom kommunens revisorer, genomför en upphandling av sakkunniga till kommunens revisorer för granskning av styrelse, nämnder, stiftelser och beredningar, samt som sakkunniga till lekmannarevisorerna för granskning av kommunens bolag.
Intern identifierare: U-009-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (2)
Beskrivning: Sakkunnig rådgivning till kommunens revisorer
Mängd: 12 personmånader
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (3)
Beskrivning: Sakkunnig rådgivning för kommunala revisorer
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (1) (1)