134556-2017 - ResultatSverige-Stockholm: Skyltar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal skyltar och tjänster samt foliering.
Referensnummer: LOC 1601-0352
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34928472 Skyltar
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal gällande skyltar, tjänster samt foliering för Stockholms läns landsting.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Skyltar och tillhörande tjänster och foliering.