134666-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hjärtlungmaskiner, Ecmomaskiner, Heatcooler, Blodgasmaskin, Oxygenator, slangset m.m.
Referensnummer: RS2016-05861
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av: Hjärtlungmaskiner, Ecmomaskiner, Heatcooler, Blodgasmaskin, Oxygenator, slangset m.m.
Upphandlingen syftar till ett ramavtal för en eller flera leverantörer.