13471-2025 - Resultat
Sverige – Installation av styr- och reglersystem – Ramavtal – Styr och övervakning – service och installation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal – Styr och övervakning – service och installation
BeskrivningStyr och övervakning - service och installation
Föregående meddelande253629-2023
Intern identifierare23/37
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000