2. Förfarande
Förfarande
Titel: Miljöfordon
Beskrivning: Halmstads kommun bjuder in er att ansöka om att delta i ett dynamiskt inköpssystem (DIS) avseende Miljöfordon enligt nedan
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: KS 2023/00102
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000