Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Takrengöring.
Referensnummer: GNU 2017/43
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45261920 Takunderhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Rengöring av tak på fastigheter åt Falu kommun, Hedemora kommun, Hedemora kommunfastigheter AB, AB Hedemorabostäder, Gagnef kommun och Gagnefbostäder AB.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Priser Takrengöring Falun med bolag
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45261920 Takunderhåll, 45452000 Utvändig rengöring av byggnader, 45261900 Reparation och underhåll av tak
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Priser Takrengöring Hedemora med bolag
Del nr: 2
Priser Takrengöring Gagnef med bolag
Del nr: 3