2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färg och Tapet
Beskrivning: Nässjö kommun bjuder in till att lämna anbud för färg, tapeter och tillbehör.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44111400 Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90743:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44812400 Material för målning och tapetsering, 39224210 Målarpenslar