134802-2019 - ÄndringSverige-Alingsås: Ugns- och skorstenssotning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sotning
Referensnummer: KS 2018-693
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90915000 Ugns- och skorstenssotning
II.1.4.
Kort beskrivning