134804-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Klottersanering – Klottersanering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKlottersanering
BeskrivningUpphandlingen avser ett ramavtal för klottersanering.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90690000 Klottersanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96068:Lot:1