134859-2025 - Resultat
Sverige – Däck till lätta och tunga fordon – Däck och däcktjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och däcktjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser kommunens behov av inköp av däck och däcktjänster.
Intern identifierare: 25/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000