134893-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra tjänster – Tillskotsvatten och felkopplingar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTillskotsvatten och felkopplingar
Beskrivningramavtal gällande Tillskotsvatten och felkopplingar
Intern identifierareKS/2023:509
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98390000 Andra tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79720000 Utredning, 90491000 Besiktning av avlopp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTillskotsvatten och felkopplingar
Ytterligare klassificering (cpv): 79720000 Utredning, 90490000 Besiktning av avlopp och konsulttjänster för avloppshantering, 90491000 Besiktning av avlopp