13491-2023 - ResultatSverige-Falkenberg: Transformatorer
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2pcs 140/11,5 kV, 40 MVA transformer for Falkenberg Energi, Sweden
Referensnummer: 20/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31170000 Transformatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
2pcs 140/11,5 kV, 40 MVA transformer for Falkenberg Energi, Sweden.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen