135002-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Verksamhetssystem för hamnadministration
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVerksamhetssystem för hamnadministration
BeskrivningUpphandlingen avser verksamhetssystem för hamnadministration
Intern identifierareSbn 2024-121
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 72500000 Datortjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelSystem för administration båtplatser