2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plockanalys
Beskrivning: Poängfördelningen under avsnittet hållbarhet är fast och ska inte ändras.
Intern identifierare: 25/7
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79723000 Avfallsanalys
Ytterligare klassificering (cpv): 79311000 Undersökningar, 90500000 Avfallstjänster, 90511300 Insamling av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000