2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tilläggsupphandling SLL578 - Utrustning för tillpassningstester
Beskrivning: Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar utrustning för tillpassningstester till de myndigheter/enheter som framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125686:Lot:1