135293-2022 - ÄndringSverige-Umeå: Trädgårdsmöbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trädgårdsmöbler
Referensnummer: 22012
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39142000 Trädgårdsmöbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal på trädgårdsmöbler till Umeå kommun och avropsberättigade.