Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande:
Stockholms innerstad samt Lidingö
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Kollektivtrafik med buss i Stockholms innerstad samt Lidingö
(tjänsternas typ och kvalitet eller indikation på behov och krav)