135349-2023 - ÄndringSverige-Lund: Tillhandahållande av programvara
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem Arbetsmarknads- och socialförvaltningen
Referensnummer: SO 2022/0232
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72268000 Tillhandahållande av programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Verksamhetssystem för Arbetsmarknads- och socialförvaltningen som en molntjänst.
Kommunen avser att teckna ett avtal med en Leverantör för Verksamhetssystem till Arbetsmarknads- och socialförvaltningen.