2. Förfarande
Förfarande
Titel: Återlämningsmaskiner och sorteringsmaskin
Beskrivning: Offentlig upphandling av "Återlämningsmaskiner och sorteringsmaskin (Anläggning)" till stadsbiblioteket Norrköpings kommun i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30238000 Utrustning för biblioteksautomation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94056:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39155100 Biblioteksutrustning