2. Förfarande
Förfarande
Titel: Årsentreprenör Måleritjänster 2026-2030
Beskrivning: Planerat och oplanerat måleritjänster
Intern identifierare: KSTFU/2026:35
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45442100 Målning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Årsentreprenör Måleritjänster 2026-2030