2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter för automation och instrument
Beskrivning: VA SYD har löpande behov av konsulter med kompetens inom och erfarenhet av automation och instrument. Konsulterna ska avlasta ordinarie personal i daglig drift likväl som i projektgenomförande.
Intern identifierare: 24/01160
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandling av konsulttjänster för instrument och automation.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Automation, pris
Beskrivning: Upphandling av tekniska konsulter för automation och instrument
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Instrument, pris
Beskrivning: .