2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Bryggerivaror Uppsala Konsert & Kongress
Beskrivning: Bryggerivaror.
Intern identifierare: UKK-2025-00120
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15930000 Viner, 15931100 Mousserande vin, 15961000 Öl
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (ska besvaras oavsett anbudsområde)
Beskrivning: Bryggerivaror
Intern identifierare: 1815365-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Öl
Intern identifierare: 1829791-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde Vin
Intern identifierare: 1829792-2