See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av livsmedel (varm och kall mat) - Strandgärdet - Roma
Beskrivning: Upphandlingen avser transporter från Strandgärdets kök.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108055:Lot:1