2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter 2024
Beskrivning: Malmö universitet har för avsikt att med denna upphandling finna 1 (en) leverantör av profilprodukter samt webbshop enligt vad som anges vidare i detta dokument.
Intern identifierare: UPP 2023/174
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18330000 T-tröjor och skjortor
Ytterligare klassificering (cpv): 18931100 Ryggsäckar, 22462000 Reklammaterial, 39221122 Muggar, 39221150 Termosflaskor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000