135529-2026 - Resultat
Sverige – Fritids-, kultur- och sporttjänster – Förmånscykel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörmånscykel
BeskrivningRegion Värmland upphandlar en tjänstekoncession för att erbjuda anställda möjlighet att leasa förmånscyklar via bruttolöneavdrag.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108209:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34400000 Motorcyklar, cyklar och sidovagnar, 34430000 Cyklar, 92600000 Sporttjänster, 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster