Huvudsaklig CPV-kod 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Analyser av provtagningar. Köparen utför provtagning och skickar in proverna till säljaren för analys. Provtagningarna omfattar vatten, jord, bränsle och slam.