135564-2018 - ÄndringSverige-Huddinge: Byggnadsinstallationsarbeten
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal T2, T3, T4, T5. T6, T7 och Brand
Referensnummer: 18/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet avser drift och underhåll omfattande rubricerade teknikområden för Stiftelsen Claras fastigheter förhyrda av Södertörns högskola i Flemingsberg.